Sędzia napisał(a):

|
Całkiem normalnie - zamiast głosować na podstawie tego, który kandydat jakie bajki opowiada głosujesz na podstawie tego, co dany kandydat (lub jego partia) zrobili w przeszłości.
|
Akurat w przypadku Kaczyńskiego chyba nie jest to najlepsza metoda, bo mamy do czynienia, jak sie próbuje wmówić, z całkiem nową osobą, która porzuca idee IV RP i promuje politykę miłości, pokoju, etc.
Szkoda, że sporo osób zamiast patrzeć w przyszłość patrzy w przeszłość. Ona nas niestety nie doprowadzi do rozwoju...