Wyświetl pojedynczy post
St@chu
Senior Member
 
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8165
Stary 21.06.2010, 01:45
Sędzia napisał(a):Wyświetl post
Całkiem normalnie - zamiast głosować na podstawie tego, który kandydat jakie bajki opowiada głosujesz na podstawie tego, co dany kandydat (lub jego partia) zrobili w przeszłości.
Akurat w przypadku Kaczyńskiego chyba nie jest to najlepsza metoda, bo mamy do czynienia, jak sie próbuje wmówić, z całkiem nową osobą, która porzuca idee IV RP i promuje politykę miłości, pokoju, etc.

Szkoda, że sporo osób zamiast patrzeć w przyszłość patrzy w przeszłość. Ona nas niestety nie doprowadzi do rozwoju...