Boomcha napisał(a):

odśwież
Wygląda na to, że Kaczyński zgarnął masowo mniejsze miasteczka. Skoro duże miasta zdecydowanie za Komorowskim przy dużej frekwencji, wieś nie poszła znowu do wyborów (choć na wsi JK wygrywa nawet 80% do 8%), to jest to jedyne wytłumaczenie, że jest niemal remis.
Czyli jednak bardzo duży sukces JK, to otwiera perspektywę zawalczenia o 2 turę, a jeśli nie to walka o wygranie parlamentarnych.