Wyświetl pojedynczy post
Sędzia
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8163
Stary 21.06.2010, 01:43
Boomcha napisał(a):Wyświetl post
Ja widzę 39,08 do 38,34
odśwież

Wygląda na to, że Kaczyński zgarnął masowo mniejsze miasteczka. Skoro duże miasta zdecydowanie za Komorowskim przy dużej frekwencji, wieś nie poszła znowu do wyborów (choć na wsi JK wygrywa nawet 80% do 8%), to jest to jedyne wytłumaczenie, że jest niemal remis.

Czyli jednak bardzo duży sukces JK, to otwiera perspektywę zawalczenia o 2 turę, a jeśli nie to walka o wygranie parlamentarnych.
Ostatnio edytowane przez Sędzia : 21.06.2010 o godz. 01:45.
Miała być demokracja, a tu każdy ma własne zdanie - Lech Wałęsa