St@chu napisał(a):

|
Nie rozumiem jak można przejść od liberalnego do granic możliwości Korwina do socjalnego Kaczyńskiego... Szczególnie gospodarczo to jak niebo i ziemia...
|
Całkiem normalnie - zamiast głosować na podstawie tego, który kandydat jakie bajki opowiada głosujesz na podstawie tego, co dany kandydat (lub jego partia) zrobili w przeszłości.