|
Po co TVN miałaby manipulować teraz, już po samych wyborach. Rozumiem wcześniej ale teraz ?
Patrząc, że Bronek wygrał wyraźnie w wieku 60+(sondaże), wyobrażam sobie reakcje mohera jak podchodzi gość, mówi tvn i prosi o wzięciu udziału w badaniu. Stąd te różnice.
|