Wyświetl pojedynczy post
-Goral-
Senior Member
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8150
Stary 21.06.2010, 01:17
Po co TVN miałaby manipulować teraz, już po samych wyborach. Rozumiem wcześniej ale teraz ?

Patrząc, że Bronek wygrał wyraźnie w wieku 60+(sondaże), wyobrażam sobie reakcje mohera jak podchodzi gość, mówi tvn i prosi o wzięciu udziału w badaniu. Stąd te różnice.