Wyświetl pojedynczy post
Snow
Ave Wisła!
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Dziki Zachód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8148
Stary 21.06.2010, 01:15
Mareq napisał(a):Wyświetl post
Ciekawy jestem o której wczoraj zamykali główne wydania dzisiejszych gazet
Mam nadzieje , że po 20 , ale przed pierwszymi danymi z PKW .


Ok ,a teraz zostawiając już w tyle tą drugorzędną rozgrywkę i koncentrując się na tym co najważniejsze.
Jest oficjalny komunikat dlaczego przypuszczalnie nie udało się przekroczyć tych 3 % .

za http://korwin-mikke.blog.onet.pl/

Idiotyczna diagnoza JKMa (nie pierwszy raz z resztą). Mówię to jako skrajny UPRowiec. Prawdą jest, że rozmawiając z ludźmi którzy w jakimś stopniu popierali Korwina - prędzej zastanawiali się oni nad wyborem Korwin czy Kaczyński, niż Korwin czy Komorowski.

Sam stawałem nad takim wyborem.

O drugiej turze, trzeba powiedzieć sobie jasno: elektorat Napieralskiego przerzuci się na Komora (może nie w 100%). PO to od kilku lat już dobrze zorganizowana partia lewicowa. Niższe podatki, liniowy - o tym Platforma nie napomniała już słowem do kilku dobrych lat. Prawda jest taka że w dzisiejszej sytuacji, dużo łatwiej zająć im lewą stronę areny politycznej, niż prawą, z którą kojarzony jest jednoznacznie PiS.
Ostatnio edytowane przez Snow : 21.06.2010 o godz. 01:23.