Wyświetl pojedynczy post
Boomcha
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: Warszawa, Konwiktorska 6

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8137
Stary 21.06.2010, 00:43
Ponieważ tu zaglądają Rodacy z USA a zwłaszcza z Chicago to chciałbym po pierwsze powiedzieć po raz kolejny, przy kolejnych wyborach że dzięki Wam wierze, że Wolna Polska jest możliwa.

Dwa - czy to prawda, że w II turze można glosować tylko w Polsce?

!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Jarek wygra 1.turę, jak tak dalej pójdzie...
I to źle,m bo uważam że trzeba albo wygrać w I turze, albo minimalnie przegrać, bo taka przegrana mobilizuje elektorat.