Ponieważ tu zaglądają Rodacy z USA a zwłaszcza z Chicago to chciałbym po pierwsze powiedzieć po raz kolejny, przy kolejnych wyborach że dzięki Wam wierze, że Wolna Polska jest możliwa.
Dwa - czy to prawda, że w II turze można glosować tylko w Polsce?
!!IRIVER!! napisał(a):

Jarek wygra 1.turę, jak tak dalej pójdzie...
|
I to źle,m bo uważam że trzeba albo wygrać w I turze, albo minimalnie przegrać, bo taka przegrana mobilizuje elektorat.