Wyświetl pojedynczy post
Sędzia
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8117
Stary 20.06.2010, 23:39
Mareq napisał(a):Wyświetl post
Sędzia być może .
Ale nie ma co ukrywać , że wyniki z dużych miast(szczególnie Warszawy i Łodzi ) będą grały na korzyść Komorowskiego
Ja się wciąż trzymam swojej przepowiadanej wersji 40 do 36
Zapewne. Mnie wynik 40 do 36 bardzo by satysfakcjonował.
Miała być demokracja, a tu każdy ma własne zdanie - Lech Wałęsa