Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5723
Stary 20.06.2010, 23:38
felipe napisał(a):Wyświetl post
Do tego trzeba PRAWDZIWYCH PROFESJONALISTÓW. I nie mam tu na myśli tylko motywatora.

Wierzycie, ze Patryk "Kim tu k***a jestes" Małecki byłby w stanie pokornie słuchać kogokolwiek? ALbo Piotr "sam ku**a wejdź i zagraj" Brożek? Z tymi piłkarzami daleko nie pociągniemu. Słabi w nogach, słabi w głowie, mocni co najwyżej w gębie...


Ja juz od dawna marze o Wisle jak o 11 ludzi gdzie kazdy walczy za drugiego jak za brata ,a nie jeden macha rekami na drugiego ,a trzeci bluzga kolejnego.

Tak nie moze byc ,od dawna widac ze marudna postawa Brozkow zle wplywa na druzyne,co oni łaske robia ze graja w Wisle

nie dziwie sie ze Kirmowi u nas nie pasuje,tzn klimat druzyny w ktorej kroluje olewactwo i wieczne pretensje.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując