http://prezydent2010.pkw.gov.pl/PZT/PL/WYN/W/index.htm
Można zobaczyć na tej mapce dane jak rozkładają się wyniki w poszczególnych powiatach(miastach na prawach powiatu) . W tej chwili w Krakowie wygrywa Kaczyński stosunkiem głosów 1493 do 1230 , ale tak jak pisałem jest to wynik z zaledwie 12 obwodów.
Sędzia być może .
Ale nie ma co ukrywać , że wyniki z dużych miast(szczególnie Warszawy i Łodzi ) będą grały na korzyść Komorowskiego

Ja się wciąż trzymam swojej przepowiadanej wersji 40 do 36
Z drugiej strony(w opozycji do 3 największych miast) warto wspomnieć , że wpłynęło najmniej wyników(w skali kraju) z województw Małopolskiego , Podkarpackiego i Świętokrzyskiego .Potencjalniei tych w których to zapewne Kaczyński był lepszy.
Np z takiego Małopolskiego są dane jedynie z 6,5 % obwodów , a z Wielkopolskiego z 18 % obwodów.