Wyświetl pojedynczy post
przemek1902
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#854
Stary 20.06.2010, 23:19
Właśnie pisać o tym miałem
Tschibamba z tym Cabralem mają być podpisani jutro rano z tego co pisze Mr. Tomasz, a niejaki Wawa ma testy przechodzić (środkowy obronca)

Więcej info o samym zawodniku (wawa)
http://transfery.info/news-full-12396.html

Ten Tomaszek pisał, że rano ok. godz 6-7 maja byc informacje na główną stronę legia.com wsadzone. Od jakiegos czasu sledze tam jego posty i koles chyba musi byc baaaaaardzo blisko tych wszystkich wydarzen w klubie, bo sprawdzalnosc ma kolosalną.
Ostatnio edytowane przez przemek1902 : 20.06.2010 o godz. 23:36.
Odpowiedz cytując