Właśnie pisać o tym miałem

Tschibamba z tym Cabralem mają być podpisani jutro rano z tego co pisze Mr. Tomasz, a niejaki Wawa ma testy przechodzić (środkowy obronca)
Więcej info o samym zawodniku (wawa)
http://transfery.info/news-full-12396.html
Ten Tomaszek pisał, że rano ok. godz 6-7 maja byc informacje na główną stronę legia.com wsadzone. Od jakiegos czasu sledze tam jego posty i koles chyba musi byc baaaaaardzo blisko tych wszystkich wydarzen w klubie, bo sprawdzalnosc ma kolosalną.