Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5721
Stary 20.06.2010, 23:14
SpoXsteR napisał(a):Wyświetl post

murray to jakis pojedynczy wycinek czy tak mial / ma zawsze? bo Wy macie sklonnosc cos wyrwac pojedynczego i juz oceniac.. tak jak z pilkarzami na MS, o ktorych nie slyszeli ale zobaczyli przy dwoch przyjeciach pilki i juz ich do Wisly chca brac
To znalazłem na YT. Natomiast widziałem go parę razy w podobnej akcji przed ważnymi meczami.

Edit: Nawet jeżeli pojedynczy wyskok to co to zmienia? Nie wyskoczyłby z czymś takim jak Filip z konopi przed meczem z Chelsea, gdyby nie miał charyzmy niezbędnej do poparcia w drużynie.
Ostatnio edytowane przez murray : 20.06.2010 o godz. 23:18.
Odpowiedz cytując