SpoXsteR napisał(a):

murray to jakis pojedynczy wycinek czy tak mial / ma zawsze? bo Wy macie sklonnosc cos wyrwac pojedynczego i juz oceniac.. tak jak z pilkarzami na MS, o ktorych nie slyszeli ale zobaczyli przy dwoch przyjeciach pilki i juz ich do Wisly chca brac
|
To znalazłem na YT. Natomiast widziałem go parę razy w podobnej akcji przed ważnymi meczami.
Edit: Nawet jeżeli pojedynczy wyskok to co to zmienia? Nie wyskoczyłby z czymś takim jak Filip z konopi przed meczem z Chelsea, gdyby nie miał charyzmy niezbędnej do poparcia w drużynie.