Ogryzek napisał(a):

Skoro gra jak Łobo to jest porównywany do Łobo. Żadna obraza ale fakt. Jak będzie grał jak Peszko to zostanie do niego porównany. Jak zagra jak C.Ronaldo będzie "słoweńskim" Ronaldo. Dla mnie jest na ten moment "słoweńskim" Zieńczukiem.
Obrazą to jest bez względu na fakty wmawianie że Kirm coś gra.... Jak zacznie coś grać to będę pierwszy który pieje z zachwytu (dumę schowam) ale niech zacznie!
|
Nie pyszcz bo ma lepsze statystyki od Łobo. 3 gole 4 asysty. Łobo 1 gol w całym sezonie czyli kpina.