Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2453
Stary 20.06.2010, 22:46
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Skoro gra jak Łobo to jest porównywany do Łobo. Żadna obraza ale fakt. Jak będzie grał jak Peszko to zostanie do niego porównany. Jak zagra jak C.Ronaldo będzie "słoweńskim" Ronaldo. Dla mnie jest na ten moment "słoweńskim" Zieńczukiem.

Obrazą to jest bez względu na fakty wmawianie że Kirm coś gra.... Jak zacznie coś grać to będę pierwszy który pieje z zachwytu (dumę schowam) ale niech zacznie!
Nie pyszcz bo ma lepsze statystyki od Łobo. 3 gole 4 asysty. Łobo 1 gol w całym sezonie czyli kpina.
Odpowiedz cytując