|
Nie wiem gdzie wy widzieliście słuszne kartki dla Kaki. Jak miałem sentyment do WKS to po tym meczu go kompletnie straciłem. Błąd przy bramce Fabiano ok, być może i wypaczył wynik, ale to co robili potem gracze z Afryki to czyste chamstwo. Wchodzenie prosto w nogi, prowokacje, jawna symulacja przy drugiej kartce dla Kaki. WKS straciło wszystko w moich oczach po tym meczu.
|