|
WKS grałoby lepiej od początku, gdyby w pierwszym składzie zagrał Gervinho. Jest dużo szybszy, młodszy i zwinniejszy od Arouny Dindane. Sędzia to kompletna kompromitacja. Gdyby nie brak interwencji po rękach Fabiano to mecz potoczyłby się inaczej. Teraz wypada liczyć na "wpadkę" Portugalii z Koreą Płn. A swoją drogą, czy to nie dziwne, żeby jedna drużyna grała z niemal identycznymi zespołami na dwóch kolejnych mundialach? Szkoda WKS, bo nie poszczęściło im się...
|