Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1018
Stary 20.06.2010, 21:49
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Skandaliczne sędziowanie, ten arbiter powinien zakończyć swój udział w mundialu.

Wyrzuca z boiska artystę Kakę, dając drugą żółtą za faul, którego nie było (piękna symulka zawodnika WKS, trzeba przyznać). Jak już, to Kaka mógł dostać czerwień, ale za pierwszy incydent - po którym dostał żółtko.

Natomiast trzyma na boisku futbolowych bandytów. Faule na Elano i Bastosie powinny bezwzględnie zakończyć się czerwoną kartką. Mecz się potem popsuł, zrobiły się negatywne emocje po obu stronach. Arbiter zupełnie się w tym meczu pogubił.

Mam nadzieję, że FIFA zareaguje i żółta kartka dla Kaki zostanie anulowana. Albo przynajmniej wróci na fazę pucharową. Nie ma absolutnie żadnych powodów, by pauzował dłużej niż mecz z Portugalią.

Ale największa parodia to bramka Fabiano, która ustawiła mecz. WKS wychodzi zmobilizowane na drugą połowę i natychmiast dostaje drugą bramkę, po dwukrotnym zagraniu ręką. Oba razy ewidentne. I jeszcze ten kretyn pokazuje Fabiano na rękę i znacząco się uśmiecha. Jak widział, to czemu gola uznał?

Sędzia Lannoy powinien za ten mecz dostać czerwoną kartkę i kilkumiesięczną dyskwalifikację - odsunięcie od sędziowania poważnych meczów.

Co do poziomu sportowego. Narzekać na Brazylię mogą tylko ci, co na futbolu się mało znają. Canarinhos zagrali z żelazną dyscypliną taktyczną. Zagrali swoje, stworzyli sporo sytuacji i strzelili 3 gole bardzo solidnemu przeciwnikowi. W drugiej połowie WKS było absolutnie bezradne. Odnoszę wrażenie, że Brazylijczycy się dopiero rozkręcają.
Dokładnie tak. Chcąc być mistrzem w takich meczach trzeba wygrać be zbędnego marnowania sił i grać z żelazną dyscypliną taktyczną. Tak zagrać, jak nie był w stanie zagrać Kamerun czy WKS

Sędzia odpuścił 2 żółte/czerwone kartki za faule na Elano i Bastosie.
Potem puściły nerwy brazylijczykom że oni się w chuja nie dadzą robić bo w końcu są "artysatmi futbolu" i zaczęły się przepychanki. Sędzia kalosz. Ale fakt jest jeden - Afrykańczycy grają czasami naprawdę bardzo brutalnie. Nie ostro czy cwaniacko ale brutalnie. Mogą i zęby wybić nogą wyskakując. Walczą zajadle nie szanują siebie i rywala....
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując