Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5716
Stary 20.06.2010, 21:02
Radek jak najbardziej,ale jest jeden problem.kapitan od czasu do czasu musi pogadać z mediami,a jak wiemy Sobol za tym nie przebada.zresztą nie dziwię się mu specjalnie.
Ostatnio edytowane przez picasso : 21.06.2010 o godz. 10:03.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując