Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5715
Stary 20.06.2010, 20:56
Jak dla mnie Sobolewski kandydat numer 1 i o dziwo przychylam się do zdania ogryzka , że dobrą propozycją jest Diaz, mimo tego że większość forumowiczów go nie trawi, ja uważam podobnie jak kolega wyżej, przy paru obcokrajowcach to byłaby dobra decyzja.
Jest waleczny, daje z siebie wszystko na boisku.

Nie dla Małeckiego i Pawła Brożka- w moim odczuciu to nie są zawodnicy którzy nadawali by się do pełnienia tej funkcji.
Odpowiedz cytując