"nabrudzilem" w temacie o budowie stadionu wraz z paroma kolegami

Prosze zeby ktos tam posprzatał i jesli to konieczne wymierzyl kare. Ale wiecie jak to jest, tu sie cos napisze, tu ktos odpowie i sie zrobi przez chwile niezly off top ;/
Mialbym taka propozycje. Jestesmy w wirtualnym domu Wisly, na najpopularniejszym portalu naszego klubu. Chyba nietaktem jest aby wtym domu byly nieprzychylne opinie na jednego z czlonkow tej rodziny - SKWK, na pilkarzy czy klub. Nietaktem jest ta nagonka na SKWK ktora sie dzieje przez ostatnie dni, czy ktos moze nad tym zapanowac. Kilkadziesiat osob urzadzilo sobie prywatny folwark tutaj wszedzie gdzie sie da opluwajac SKWK, a pozniej tworzy sie marka kibicow internetu ktorych sila rzeczy SKWK nie moze traktowac powaznie skoro do glosu dopuszczani sa tacy pokemoni ktorzy potrafia zwyzywac SKWK, napisac ze wiekszosc mowi tak itd Po prostu internet to fajne narzedzie do porozumiewania sie ale tez czasami to narzedzie potrafi pokaleczyc. proponowlabym tym nieobiektywnym utemperowac temperament i ogolnie apeluje do moderatorow na forum aby wprowadzili zasade ze nawet zasluzona lecz zbyt wielka nagonka na SKWK jest usuwana. Bo pozniej przez internet, przez glupi internet tworza sie spory w ruchu kibicowskim co zle wplywa na nasz kochany klub!
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.