Wyświetl pojedynczy post
iq1000
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8072
Stary 20.06.2010, 20:02
Reżimowym mediom udało się wbić do głów Polakom, by głosowali na Kaczyńskiego lub Komorowskiego. Druga tura nie ma już większego znaczenia.