Wyświetl pojedynczy post
SĘDZIA ZGRED
Senior Member
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25520
Stary 20.06.2010, 19:19
Zobaczymy jak bedzie , nie ma co teraz plakac bo i tak to nic nie da. Jesli nie bedzie nowych zawodnikow wtedy bedzie problem z zapelnieniem nowego stadionu, wogole bedzie mniejsza frekwencja a co za tym idzie, mniejsza kasa do klubowej kasy.Kibica trzeba czyms przyciagnac na stadion...tak wiec poczekajmy do okienka i wtedy bedziemy wiecej wiedzieli cos na ten temat czy dalej bedzie jak bylo czy polityka jest wciaz taka sama...
WIERNY ZAWSZE WIŚLE
Odpowiedz cytując