|
Zobaczymy jak bedzie , nie ma co teraz plakac bo i tak to nic nie da. Jesli nie bedzie nowych zawodnikow wtedy bedzie problem z zapelnieniem nowego stadionu, wogole bedzie mniejsza frekwencja a co za tym idzie, mniejsza kasa do klubowej kasy.Kibica trzeba czyms przyciagnac na stadion...tak wiec poczekajmy do okienka i wtedy bedziemy wiecej wiedzieli cos na ten temat czy dalej bedzie jak bylo czy polityka jest wciaz taka sama...
|