Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#996
Stary 20.06.2010, 18:48
Ja tam się bardzo ciesze, że Włosi nie wygrali tego meczu. Karnego nie powinno być na pewno, zresztą nie lubie włoskiej piłki właśnie za takie numery, oszuści i tyle. Przewracać aktorsko to się umieją, później wielka gwiazda cieszy się jak z miestzostwa świata i pokazuje na swój nos bo strzelił bramkę Nowej Zelandii z karnego Śmiech na sali. Bramka dla Nowej Zeladnii według mnie prawidłowa, może i było lekkie muśnięcie piłki ale nie zmieniła ona nic a nic kierunku.
Odpowiedz cytując