Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10965
Stary 20.06.2010, 18:10
W kwestii wzoru.Jeśli już to najlepiej tak by zgrywało się to z C i D i E - więc wychodziło by na to że taki wzór jak na C tylko np beż żadnego tekstu.Wtedy stadion byłby ułożony kolorystycznie - C/A taki sam wzór, D gwiazda, E na niebiesko.

Wzór z C - http://yfrog.com/iymhnyfj
A tak by to mniej więcej na A wyglądało http://yfrog.com/4bmhnyf2j

Trochę wyobraźni trzeba ale wszystko by było symetryczne.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując