W kwestii wzoru.Jeśli już to najlepiej tak by zgrywało się to z C i D i E - więc wychodziło by na to że taki wzór jak na C tylko np beż żadnego tekstu.Wtedy stadion byłby ułożony kolorystycznie - C/A taki sam wzór, D gwiazda, E na niebiesko.
Wzór z C -
http://yfrog.com/iymhnyfj
A tak by to mniej więcej na A wyglądało
http://yfrog.com/4bmhnyf2j
Trochę wyobraźni trzeba ale wszystko by było symetryczne.