Troszkę mnie dziwi czemu co poniektórzy bulwersują się na temat sondy w internecie. Nie twierdze że był to jedyny wyznacznik decyzji, jednak tam mogło by zagłosować kilkadziesiąt tysięcy ludzi, a na spotkanie z SKWK przyjdzie garstka ludzi.
jeszcze jedno popieram
morgenes, powinno się najpierw rozważyć czy kibice w ogolę chcą cokolwiek tam umieszczać.