Wyświetl pojedynczy post
blackluk
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10964
Stary 20.06.2010, 17:59
Troszkę mnie dziwi czemu co poniektórzy bulwersują się na temat sondy w internecie. Nie twierdze że był to jedyny wyznacznik decyzji, jednak tam mogło by zagłosować kilkadziesiąt tysięcy ludzi, a na spotkanie z SKWK przyjdzie garstka ludzi.

jeszcze jedno popieram morgenes, powinno się najpierw rozważyć czy kibice w ogolę chcą cokolwiek tam umieszczać.
Odpowiedz cytując