Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5711
Stary 20.06.2010, 17:32
yogul napisał(a):Wyświetl post
no tak racja, ale jednak wole młodego Małeckiego który wykazuje chęć walki i zwycięstwa a nie pogodzonych z porażka cichych Kirma, Łobo czy Bogusia
No ale odbiegłeś chyba od meritum bo nawet na forum nie znajdzie się taki kto z tej trójki chciałby wybrać kapitana.

Zresztą tu nic odkrywczego nie da się wymyślić.Na dziś Sobol,Brożek,Cleber - w takiej właśnie kolejności.

Żmijka napisał(a):Wyświetl post
Jaśnie Panie! MAŁECKI?! Litości ...
.
Jako że kapitan z sędziami dyskutuje, to wybór Małego byłby najtrafniejszy
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 20.06.2010 o godz. 17:35.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując