yogul napisał(a):

|
no tak racja, ale jednak wole młodego Małeckiego który wykazuje chęć walki i zwycięstwa a nie pogodzonych z porażka cichych Kirma, Łobo czy Bogusia
|
No ale odbiegłeś chyba od meritum bo nawet na forum nie znajdzie się taki kto z tej trójki chciałby wybrać kapitana.
Zresztą tu nic odkrywczego nie da się wymyślić.Na dziś Sobol,Brożek,Cleber - w takiej właśnie kolejności.
Żmijka napisał(a):

Jaśnie Panie! MAŁECKI?! Litości ...
.
|
Jako że kapitan z sędziami dyskutuje, to wybór Małego byłby najtrafniejszy
