Wyświetl pojedynczy post
Kordel_Walker
Banita
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10963
Stary 20.06.2010, 17:31
South napisał(a):Wyświetl post
przeraża mnie to chcecie decydować o najważniejszych decyzjach przez internet ,****a prawie jakbyście oddali władze żydom

sprawy które wymagają przedyskutowania,przemyślenia w wiślackim gronie wy chcecie załatwić jednym kliknięciem...

dramat
Niekoniecznie to musi być przez internet. Można także sprawy załatwiać na stadionie podczas meczy...Trzeba by tylko zorganizować jakiś system głosowania na ok. 20 000+ludzi.
Przez internet jest ten problem, że wpieprzyć się mogą kibice innych ekip i wynik nie będzie rzetelny. Musiała by być jakaś weryfikacja. Wszystko do obmyślenia. Plusem takiej działalności był by fakt, że ludzie/kibice mieli by świadomość, że to w ich rękach jest budowa Wielkiej Wisły, co przełożyło by się na frekwencje na stadionach i popularność klubu. Ludzie czuli by się zżyci z Wisłą i w większym stopniu niż teraz żyli by jej sprawami.
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 20.06.2010 o godz. 20:40.
Odpowiedz cytując