SpoXsteR napisał(a):

moskit
ma jakies powiazania z ta strona co wkleil.. prawdopodobnie nia kieruje.. i chce ja wypromowac, ot cala filozofia
|
Nie kieruje nią, ani nie znam nikogo kto tą stroną kieruje. Po prostu wyczaiłem ją i wrzucam jakies newsy, nikt inny tego nie robi, a ludzie na forum chca widziec i czytac wszytsko na temat wisly ot co