Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10962
Stary 20.06.2010, 17:20
SpoXsteR napisał(a):Wyświetl post
Juz jedna podobna sonda przez internet na Legii byla.. i gdyby sie nie otrzasneli to zostalby wybrany najgorszy projekt krzeselek.. absurdalne, ale prawdziwe, nieprzychylni im wybierali najgorszy schemat, w tym ja.. ale nic z tego nie wyszlo bo zostal wybrany poza internetem
Nie został wybrany poza internetem. Schemat 'majteczek w kropeczki' wygrał w sondażu (sporo osób uważa, że ta sonda była w ogóle przekręcona). Układ taki jaki teraz mamy wyszedł (pomysł) z forum koparek (czytaj forum polskich wieżowców) i to oni forsowali ten schemat.

To tak w ramach sprostowania.


crazykaro żartujesz z tym, że Legia nie ma zbyt wielu kibiców poza Warszawą?
Odpowiedz cytując