SpoXsteR napisał(a):

Juz jedna podobna sonda przez internet na Legii byla.. i gdyby sie nie otrzasneli to zostalby wybrany najgorszy projekt krzeselek.. absurdalne, ale prawdziwe, nieprzychylni im wybierali najgorszy schemat, w tym ja.. ale nic z tego nie wyszlo bo zostal wybrany poza internetem
|
Nie został wybrany poza internetem. Schemat 'majteczek w kropeczki' wygrał w sondażu (sporo osób uważa, że ta sonda była w ogóle przekręcona). Układ taki jaki teraz mamy wyszedł (pomysł) z forum koparek (czytaj forum polskich wieżowców) i to oni forsowali ten schemat.
To tak w ramach sprostowania.
crazykaro żartujesz z tym, że Legia nie ma zbyt wielu kibiców poza Warszawą?