|
Najpierw zacznijcie od sondy, czy w ogóle ma coś być na A/B!
Dając pod głosowanie projekty z góry zakładacie, że kibice je będą chcieli widzieć na trybunach.
A jak ja nie chcę to co mam zrobić? Ja i wielu innych? Gdzie mamy iść z tym? Do SKWK? Żart...
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński
"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
|