Wyświetl pojedynczy post
SZYMEK_TSW
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: D.T.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#979
Stary 20.06.2010, 17:04
dawidTS napisał(a):Wyświetl post
Gratuluje Nowej Zelandii : ) reprezentacja składająca się z pół-profesjonalistów utarła nosa Włochom -brawo,to sie nazywa ambicja
Czytałem wypowiedz ichniejszego kapitana - powiedział ze po awansie na mundial "3 dni nie trzeźwiał"
Mecz Holandia - Włochy się szykuje w 1/8 ;] tylko nie wiem czy taki mecz to faktycznie hit?

Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów
Odpowiedz cytując