dawidTS napisał(a):

|
Gratuluje Nowej Zelandii : ) reprezentacja składająca się z pół-profesjonalistów utarła nosa Włochom -brawo,to sie nazywa ambicja
|
Czytałem wypowiedz ichniejszego kapitana - powiedział ze po awansie na mundial "3 dni nie trzeźwiał"

Mecz Holandia - Włochy się szykuje w 1/8 ;] tylko nie wiem czy taki mecz to faktycznie hit?