Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10956
Stary 20.06.2010, 17:00
Juz jedna podobna sonda przez internet na Legii byla.. i gdyby sie nie otrzasneli to zostalby wybrany najgorszy projekt krzeselek.. absurdalne, ale prawdziwe, nieprzychylni im wybierali najgorszy schemat, w tym ja.. ale nic z tego nie wyszlo bo zostal wybrany poza internetem


Cytat:
a wszystko się odbyło w ciągu 24h z jakąkolwiek informacją o możliwości złożenia projektów o godzinie 23, a czas był do 10 dnia następnego.
tlumaczyli przeciez.. ze miasto robilo problemy, w tym jakas babka co ma cos w tej kwestii do powiedzenia.. raz chcieli projekt, nastepnego dnia nie chcieli, potem znow chcieli.. i nagle okazalo sie zeby do kilku godzin wybrac projekt, bo po tym terminie nic nie bedzie.. dlatego nie bylo tak na prawde czasu do namyslu.. i trzeba bylo dzialac szybko
nie jest tak rozowo zeby powiedzieli; ok, drodzy kibice ...powiedzcie co wam sie nie podoba to zmienimy, dajcie swoj projekt to go zaktualizujemy.. i tak dalej
tu trzeba ganiac, prosic, nalegac.. bo inaczej by to s*******ili, rozmowy z nimi to meczarnie.. najlepiej byloby dla nich gdyby kibice nic nie probowali wskorac.. zrobiliby wszystko po swojemu na od******* byle szybko i ciach, przeciez to nie oni beda przychodzic na mecze i korzystac ze stadionu.. raczki umyc, kibic to zlo i tyle
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 20.06.2010 o godz. 17:09.
Odpowiedz cytując