Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10955
Stary 20.06.2010, 16:52
A propo wybierania przez internet to przy wyborze wzoru na wschodniej wybór też został dokonany przez internet bo żadnego spotkania nie bylo a można było zorganizować, zaprosić kibiców (tak jak teraz w czwartek) i porozmawiać o krzesełkach, a wszystko się odbyło w ciągu 24h z jakąkolwiek informacją o możliwości złożenia projektów o godzinie 23, a czas był do 10 dnia następnego. Ja wiem że mało czasu było, bo miasto działało jak działało ale później można było jeszcze dużo czasu zanim zostały zamówione krzesełka. Jeszcze na dniu otwartym nie wiedzieli jaki będzie ostateczny wzór, a dodatkowo biorąc pod uwagę że będzie jeszcze trybuna zachodnia to jakby jakieś krzesełka zostały to by je tam zamontowali i żadnych problemów by nie było ze strony wykonawcy
Ostatnio edytowane przez crazykaro : 20.06.2010 o godz. 22:07.
Odpowiedz cytując