|
Ja *******e, sa transfery zle - bo nie kupuja graczy pokroju Kaki czy Messiego, nie ma transferow tez zle, bo klub nic nie robi. To ze w mediach nic nie pojawilo sie nie oznacza do ****y nedzy ze klub nic nie robi. Wiec chyba lepiej jest szukac pilakrzy ktorzy beda wzmocnieniem, beda tacy na ktorych bedzie sie dawalo jeszcze zarobic i nie beda wymagac kontraktu wynoszacego 500k euro rocznie.
Czasem mam wrazenie ze niektorym gdyby za intelekt dac grosz, zwrociliby jeszcze reszte...
Tekst o wycofaniu sie Cupiala z Wisly po prostu mnie rozjebal. Wiekszego debilizmu nie czytalem juz dawno...
|