Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25509
Stary 20.06.2010, 16:36
Ja *******e, sa transfery zle - bo nie kupuja graczy pokroju Kaki czy Messiego, nie ma transferow tez zle, bo klub nic nie robi. To ze w mediach nic nie pojawilo sie nie oznacza do ****y nedzy ze klub nic nie robi. Wiec chyba lepiej jest szukac pilakrzy ktorzy beda wzmocnieniem, beda tacy na ktorych bedzie sie dawalo jeszcze zarobic i nie beda wymagac kontraktu wynoszacego 500k euro rocznie.

Czasem mam wrazenie ze niektorym gdyby za intelekt dac grosz, zwrociliby jeszcze reszte...

Tekst o wycofaniu sie Cupiala z Wisly po prostu mnie rozjebal. Wiekszego debilizmu nie czytalem juz dawno...
Odpowiedz cytując