blackluk napisał(a):

|
Ty wogule oglądałeś mecze Kirma w reprezentacji? Jeśli tak to, to co napisałeś to jakiś totalny bełkot. Kirm tak samo grał w klubie i uważam ze było to świetnie wyselekcjonowany zawodnik, a to że na razie u nas nie zaskoczył no cóż na objawienie Żurawia też czekaliśmy ponad rok.
|
Ja np widziałem włącznie z 2 na MŚ 6 meczy Andraża w kadrze. Poziom Zieńczuka tylko z lepszą wydolnością. Zagrał 1 dobry mecz (niestety przeciwko nam w Mariborze) Tak to dużo biega, walczy ale od święta minie kogoś zwodem (jak Marek) i dokładnie dośrodkuje. Nie ma żadnej na ten moment różnicy - Kirm w Wiśle i Kirm na MŚ poza tym że tam gra po całe 90 minut. Widzę że to Ty uprawiasz "bełkot". Fakty są takie jakie są. Kirm to nie Birsa co minie przeciwnika w pojedynku jeden na jeden....
Pocieszam się tym że Zieńczuk po kilku sezonach u Nas miał też swój sezon konia
