Plotka. Burliga miał czy już przedłużył kontrakt obecnie kontuzjowany i nie zagra przez 3 miesiące (?) coś w tym stylu. Dla Mączyńskiego to za niskie progi, bo on grał już w pierwszym składzie 1 ligowca i chyba teraz będzie szukał wypożyczenia do ekstraklasy. Gołoś z tego co wiem już odszedł, a Kamilowi Rado by się może i przydało bo podobno z chłopaka ma być pociecha
