Wyświetl pojedynczy post
paczus14
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: och.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1976
Stary 20.06.2010, 15:59
czy orientuje się ktoś co za piosenka leci podczas reklamy meczu Brazylia-WKS na TVP HD?
'piosenka pisana nocą'.
c o m a.
<33


' Gdyby Rzym nie był Rzymem, nasz Kraków, byłby Rzymem ! '
Odpowiedz cytując