Temat
:
Poszukuję mp3
Wyświetl pojedynczy post
paczus14
Senior Member
Od: 02.2005
Skąd: och.
Offline
#
1976
20.06.2010, 15:59
czy orientuje się ktoś co za piosenka leci podczas reklamy meczu Brazylia-WKS na TVP HD?
'piosenka pisana nocą'.
c o m a.
<33
' Gdyby Rzym nie był Rzymem, nasz Kraków, byłby Rzymem ! '
paczus14
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do paczus14
Odwiedź stronę domową użytkownika paczus14!
Znajdź inne posty napisane przez paczus14