Wyświetl pojedynczy post
blackluk
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2446
Stary 20.06.2010, 15:23
Reser napisał(a):Wyświetl post
Niestety Kirm to kolejna porażka naszych scoutów, którzy go rzekomo oglądali tyle czasu. Nasi szperacze, chyba nie wiedzą czym powinien się charakteryzować dobry skrzydłowy. Dynamika, szybkość, drybling i dośrodkowanie - ile z tych cech posiada Kirm?

Niestety, to nie jest kwestia formy, on po prostu ma inną specyfikę i mi się ona w ogóle nie podoba.
Ty wogule oglądałeś mecze Kirma w reprezentacji? Jeśli tak to, to co napisałeś to jakiś totalny bełkot. Kirm tak samo grał w klubie i uważam ze było to świetnie wyselekcjonowany zawodnik, a to że na razie u nas nie zaskoczył no cóż na objawienie Żurawia też czekaliśmy ponad rok.
Odpowiedz cytując