Reser napisał(a):

Niestety Kirm to kolejna porażka naszych scoutów, którzy go rzekomo oglądali tyle czasu. Nasi szperacze, chyba nie wiedzą czym powinien się charakteryzować dobry skrzydłowy. Dynamika, szybkość, drybling i dośrodkowanie - ile z tych cech posiada Kirm?
Niestety, to nie jest kwestia formy, on po prostu ma inną specyfikę i mi się ona w ogóle nie podoba.
|
Ty wogule oglądałeś mecze Kirma w reprezentacji? Jeśli tak to, to co napisałeś to jakiś totalny bełkot. Kirm tak samo grał w klubie i uważam ze było to świetnie wyselekcjonowany zawodnik, a to że na razie u nas nie zaskoczył no cóż na objawienie Żurawia też czekaliśmy ponad rok.