Arturo Qr2nów napisał(a):

No to kładka zostałą już przerzucona na drugi brzeg (od strony Podgórza) w najbliższych tygodniach będzie podnoszona i usadawiana na istniejących już przyczółkach.
http://www.psmkms.krakow.pl/wiesci.htm
|
tutaj przerzucanie kładki w osiem sekund
http://www.youtube.com/watch?v=Q_Zi9LD8sNc