Wyświetl pojedynczy post
panew
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Wiola D czasem Las Wólkas

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#444
Stary 20.06.2010, 15:05
Arturo Qr2nów napisał(a):Wyświetl post
No to kładka zostałą już przerzucona na drugi brzeg (od strony Podgórza) w najbliższych tygodniach będzie podnoszona i usadawiana na istniejących już przyczółkach.
http://www.psmkms.krakow.pl/wiesci.htm

tutaj przerzucanie kładki w osiem sekund
http://www.youtube.com/watch?v=Q_Zi9LD8sNc
Myjcie owoce zakazane
Odpowiedz cytując