Wyświetl pojedynczy post
wislacki
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Litwini wracają?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10948
Stary 20.06.2010, 13:52
Sondę można zrobić, ale tylko i wyłącznie jako element opiniodawczy. Nie wyobrażam sobie sytuacji jak na Legii gdzie kibice w ogólnodostępnym sondażu wybierają wzór krzesełek, sytuacja chora. Ktoś tą decyzję musi podjąć, wolę, żeby to była znana wszystkim organizacja kibicowska niż anonimowi internauci.

Mój typ to A/B ze wzorem jak na C tyle, że bez napisów, a E podobnie jak D tyle, że bez gwiazdy. Chcecie spójności stadionu, a gdzie ona będzie jeśli połowa stadionu będzie z motywem czerwonego kwadratu a druga całą niebieska? Trzymajmy się schematu.
...Lubelszczyzna jest za Wisłą !!!
Odpowiedz cytując