Wyświetl pojedynczy post
StelmiOriginal
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10947
Stary 20.06.2010, 13:52
Ja jestem za AB bez zadnych wzorów, gdyż jest to tandetne. Ewentualnie gdyby bylo duzo kasy to zmienić na E krzesełka tak, by były kopią sektora D, z tym że bez Białej Gwiazdy
WISŁA!!!
Odpowiedz cytując