Wyświetl pojedynczy post
czera84
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2443
Stary 20.06.2010, 13:38
Ja na teraz po tym sparingu przyjmując,że nie będzie transferów pozwolę sobie zaproponować pierwszy skład:
Napastnik Paweł Brożek
Pomoc:A.Kirm,K.Mączyński,Ł.Garguła,Sobol,P.Małecki
Obrona P.Brożek,Marcelo,Cleber,Singlar
Bramkarz:M.Jovanić
Ps.Mam nadzieje,że jednak się wzmocnimy i to wszystko będzie wyglądać inaczej,przypominam że to tylko propozycja,więc proszę popatrzeć na ten skład okiem realizmu.
Powód: ....
Ostatnio edytowane przez czera84 : 20.06.2010 o godz. 13:38.
Odpowiedz cytując