Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10944
Stary 20.06.2010, 13:35
Na Legii tak rozwiązano sprawę bodaj z patronami poszczególnych trybun - sonda internetowa.
Mi się pomysł z patronami nie podoba, aczkolwiek to tylko taki przykład.
Odpowiedz cytując