Wyświetl pojedynczy post
Kordel_Walker
Banita
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10943
Stary 20.06.2010, 13:28
PvD napisał(a):Wyświetl post

czy zdecydować ma ankieta internetowa czy jaka inna propozycja?
A dlaczego nie? Niech SKWK da komunikat: "prosimy o nadsyłanie projektów na zachodnią do dnia np.5.VII." później niech np. zarejestrowani użytkownicy tego forum wybiorą (poprzez ankiete) projekt (lub bez projektu - same niebieskie) i będzie ok.
Ale jak SKWK widzi tylko czubek własnego nosa i chcą mieć radoche, że to "ich" projekt i nie dopuszczają do siebie kto wie czy wielu nie lepszych wzorów niż oni by wymyślili to już lepiej dać wolną rękę Obtułowiczowi i niech da tam co chce i pewnie wybierze jak w pierwotnym projekcie - same niebieskie
Jestem w stanie zrozumieć samozachwyt i samouwielbienie SKWK i też pewnie chciałbym, żeby mieć jakiś wkład w wygląd stadionu i zrobić wg. własnego widzimiesie projekt, ale dla dobra kibiców i estetyki stadionu lepiej nic tam nie dawać. A jak już dawać to niech będzie kilkanaście- kilkadziesiąt projektów i postarajmy się wybrać demokratycznie najlepszy. Ale jak SKWK nie bierze pod uwagę opinii i projektów ludzi, których nie zna...to o czym ta dyskusja?

EDIT:
Jak już SKWK chce koniecznie w swoim gronie wybrać wzór na zachodnią to proponuję niech przedstawią ten wzór przy okazji najbliższego meczu pucharowego w KRK i kibice, którzy będą na stadionie niech zadecydują czy:
1. Czy na zach. ma być ten wzór
2. Czy tylko niebieskie krzesełka
Trzeba by tylko zorganizować jakieś głosowanie...
Ostatnio edytowane przez Kordel_Walker : 20.06.2010 o godz. 13:43.
Odpowiedz cytując