Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10940
Stary 20.06.2010, 12:58
Gucio25 napisał(a):Wyświetl post
abstrahując od dyskusji nt. wzoru na zachodniej - kto do cholery jasnej x lat temu zdecydował o tym, że krzesełka będą w kolorze niebieskim? od kiedy niebieski jest głównym kolorem kojarzonym z Wisłą..
O to pytać projektanta. Klubowi to raczej obojętne czy czerwone czy niebieskie. Oczywiście z jakiś badań tam wynika że przy czerwonych trybunach "łatwiej" wygrać mecz

A jakbyśmy mieli czerwone trybuny to drugiego takiego w Polsce stadionu by nie było, a niebieskie to w Chorzowie, na Ruchu, Lechu, w Zabrzu itd
Odpowiedz cytując