Gucio25 napisał(a):

|
abstrahując od dyskusji nt. wzoru na zachodniej - kto do cholery jasnej x lat temu zdecydował o tym, że krzesełka będą w kolorze niebieskim? od kiedy niebieski jest głównym kolorem kojarzonym z Wisłą..
|
O to pytać projektanta. Klubowi to raczej obojętne czy czerwone czy niebieskie. Oczywiście z jakiś badań tam wynika że przy czerwonych trybunach "łatwiej" wygrać mecz
A jakbyśmy mieli czerwone trybuny to drugiego takiego w Polsce stadionu by nie było, a niebieskie to w Chorzowie, na Ruchu, Lechu, w Zabrzu itd