Wyświetl pojedynczy post
Ivory1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Manorshithole

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10937
Stary 20.06.2010, 12:12
Moim skromnym zdaniem nie powinno być żadnego wzoru na A/B. Za dużo by tego było, na D "Biała Gwiazda" na C napis na obu poziomach. A/B powinno być czyste w kolorze niebieskim. Takie moje zdanie
Odpowiedz cytując