Wyświetl pojedynczy post
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 20.06.2010, 11:52
DZIĘKUJEMY kapitanie.
za wzorcowy profesjonalizm, za oddanie klubowi, głowę na karku ;-) i dawanie z siebie wszystkiego zawsze.
oby takich ludzi w Wiśle jak najwięcej, a Ciebie, Arku, zapamiętamy na długo.
Odpowiedz cytując