|
Mam dość. Naprawdę.
Mam dość wszystkich którzy krytykują wszystko.
Mam dość hurraoptymistów.
Mam dość uspakajających innych.
Mam dość filozofów forumowych.
Czy wy k&#@! nie możecie się powstrzymać jeżeli nie macie nic ciekawego do powiedzenia?!
Propozycja dla adminów: Zamknijcie ten wątek na tydzień może dwa.
Dobra teraz czekam na krytykę i bana.
Pozdrawiam
|