Wyświetl pojedynczy post
piotrekwrd
Member
 
Od: 08.2006
Skąd: StR/KrK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25499
Stary 20.06.2010, 11:36
Mam dość. Naprawdę.
Mam dość wszystkich którzy krytykują wszystko.
Mam dość hurraoptymistów.
Mam dość uspakajających innych.
Mam dość filozofów forumowych.

Czy wy k&#@! nie możecie się powstrzymać jeżeli nie macie nic ciekawego do powiedzenia?!
Propozycja dla adminów: Zamknijcie ten wątek na tydzień może dwa.

Dobra teraz czekam na krytykę i bana.
Pozdrawiam
Odpowiedz cytując