Reser napisał(a):

To samo tyczy się skompletowania kadry przed wyjazdem na obóz. Już to widzę, jak w ciągu przyszłego tygodnia do kadry Wisły dołączy: środkowy i prawy obrońca, środkowy i lewy pomocnik, napastnik. To jest pięć transferów w ciągu tygodnia. Wierzy ktoś w to? Zazdroszczę wiary i optymizmu.
Pozdro dla normalnych.
|
Dokładnie, gadka o skompletowaniu kadry przed pierwszym obozem sprzedawana nam jest przed każdą rundą, a co z tego wychodzi? Nic. Dlatego martwmy się raczej oby Kasperczak dysponował w miarę wyrównaną kadrą do rozpoczęcia
rozgrywek. Niestety ale nowi zawodnicy (wierzę, że mimo wszystko przyjdą) będą musieli zgrywać się z resztą już w trakcie sezonu.