Wyświetl pojedynczy post
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25498
Stary 20.06.2010, 11:25
Reser napisał(a):Wyświetl post

To samo tyczy się skompletowania kadry przed wyjazdem na obóz. Już to widzę, jak w ciągu przyszłego tygodnia do kadry Wisły dołączy: środkowy i prawy obrońca, środkowy i lewy pomocnik, napastnik. To jest pięć transferów w ciągu tygodnia. Wierzy ktoś w to? Zazdroszczę wiary i optymizmu.

Pozdro dla normalnych.
Dokładnie, gadka o skompletowaniu kadry przed pierwszym obozem sprzedawana nam jest przed każdą rundą, a co z tego wychodzi? Nic. Dlatego martwmy się raczej oby Kasperczak dysponował w miarę wyrównaną kadrą do rozpoczęcia rozgrywek. Niestety ale nowi zawodnicy (wierzę, że mimo wszystko przyjdą) będą musieli zgrywać się z resztą już w trakcie sezonu.
Odpowiedz cytując