Simao1 napisał(a):

Takich malkontentów tworzy nie kto inny jak klub. Zapewniam Cię, że nie byłoby ich gdyby klub ciągle nie zasypywał nas niespełnionymi obietnicami i ambicjami od któregoś już sezonu.
Powiedz mi. Po kiego wała Jarosz mówił, że obrońca będzie na 100% do końca tygodnia? I tym właśnie sposobem, nasz zarząd traci w oczach kibica, bo wiarygodność ma żadną. Jak się czegoś nie jest pewnym, to się nie papla jęzorem na lewo i prawo.
To samo tyczy się skompletowania kadry przed wyjazdem na obóz. Już to widzę, jak w ciągu przyszłego tygodnia do kadry Wisły dołączy: środkowy i prawy obrońca, środkowy i lewy pomocnik, napastnik. To jest pięć transferów w ciągu tygodnia. Wierzy ktoś w to? Zazdroszczę wiary i optymizmu.
Pozdro dla normalnych.
PS: Z całym szacunkiem, ale transfery w sierpniu to mogą sobie w dupe wsadzić. Później znowu będą wymówki, że nowi zawodnicy, że nie przeszli przez okres przygotowawczy z drużyną, że dlatego im nie idzie bo odstają fizycznie od reszty. Czcze pierdzenie, jak co roku.