Wyświetl pojedynczy post
Niepolomice
Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10935
Stary 20.06.2010, 11:15
Najgorsze z tego wszystkiego to juz jak widze roznica w kolorze na nowych trybunach od starych krzeselek na D i E, sa jakies jasniejsze, te na D i E maja ladniejszy wyrazisty kolor... i co z akcentami żółtego wkoncu bo niby na E jest a na D jeszcze nie...
Odpowiedz cytując