Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5694
Stary 20.06.2010, 11:15
AYALA napisał(a):Wyświetl post
jeśli sie to nie odbije na formie Małego to niech sobie pije piwko.2-3 browary dziennie działają dobroczynnie na ogranizm
2-3 piwa dziennie z pewnością odbiją się na formie fizycznej piłkarza. Narzekamy że Polacy nie wytrzymują trudów sezonu , że nie są w stanie grać co trzy dni a jak grają to w kolejnych meczach widać już przemęczenie - alkohol ma na to wpływ. Nie mówię ,że nic nie powinni pić ale jakiś umiar jest wskazany jeśli coś chcą osiągnąć i nie atakuję Małeckiego bo nie wiem ile on pije ale mówię ogólnie o wszystkich Polskich piłkarzach. Sport wyczynowy to też wyrzeczenia i ciężka praca, dam przykład Forlana - on dba o swój organizm, przestrzega specjalnej diety i widać tego efekty - bardzo dobra wydolność , świetnie przygotowany pod każdym względem a przecież już młodzieniaszkiem nie jest.
Odpowiedz cytując